interiér

1. Výčep a jídelní pult / bar

Poupě - výčep a pult.pdf

Texty a hlava na dřevěném podkladu se budou ideálně „mořit“ přes šablonu (samolepka). Červená hlava vypadá super. 
Hlava na stěně s bílou tváří je taky použitelná (když v dálce). Měla by to být malba na omítku i když si to dokážu představit prostorově jako desku s odsazením od stěny.

Označení tanků s pivem je ve více variantách. Za nás je nejlepší použití etikety (tácku). Provedení: nástřik barvou přes šablonu a etiketa jako samostatná tabulka.

Jídelní pult / bar ve více variantách. Vývěsní štíty jsou lehké plastové desky polepené „tabulovou“ fólií pro možnost psaní křídou. Jsou zavěšené na háčky, takže je půjde sundat, umýt a napsat. Červené pruhy jsou nalepené včetně textu.

2. Pivnice

Poupě - stěny v pivnici.pdf

Stěna vpravo je „poseta“ samostatnými obrazy, které budou obsahovat obrázky z knížek. Je zde souvislých 32 stran textu a obrázků o výrobě sudů. Tyto budou vytištěny a zarámovány po dvoustranách. Použijeme také další schémata a plánky, které zarámuje samostatně. V podkladech je také několik zajímavých rytin „chlazení“, které sestavíme do jednoho většího obrazu. Rám navrhujeme tenký dřevěný (ukázka).

Stěny s tapetou budou v kombinaci barevné kresby a jedné černé. Rádi bychom z plánů vyretušovali sklady papíru a ručně psané poznámky a sjednotili pozadí na „starý zažloutlý papír“. 

Salónek bude vybaven samostatnými obrazy. Fotografie, hlavičkové papíry, etikety, … Rámování stejné jako v pivnici. Zde však máme nedostatek podkladů a ještě musíme nějaké dohledat.