Pivnice a restaurace

Obědové menu

Týdenní nábídka jídel je pro Vás připravena. Kromě toho každý den nabízíme další obědové varianty, jejichž aktuální nabídku najdete v danou hodinu na odkazu níže pod ikonou AKTUÁLNÍ OBĚDOVÁ NABÍDKA.
Těšíme se na Váši návštěvu!

Poster 42x59.4 сm (4)

Odpolední nabídka

Aktuální nabídka steaků

Nabídka piv

Poupětova pivnice

Poupětova Pivnice – restaurace, která je pro vás nově otevřena v Pivovarském domě v Brně na Dominikánské ulici, vychází z nejlepší tradice české pivní kultury, přetavené do moderní podoby, kterou v Brněnském prostředí nenajdete. Interiér pivnice nabízí 350 míst k sezení, rozdělených typově tak, aby si každý našel to své místo.

Jde o restauraci s pivovarem, který se bude po dokončení věnovat dnes tolik oblíbeným svrchně kvašeným speciálům. Zároveň však pro ty, kteří raději klasiku, nabídne tankový Dalešický ležák, který bude ošetřen v nejvyšší kvalitě. Dalešické zde bude čepováno z tanku vůbec v jako první restauraci, na své chvíle zde čekají 4 desetihektolitrové chlazené tanky v bezprostřední blízkosti výčepní stolice. Vzhledem k tomu, že zde nebudujeme další multipípový výčep, kterých je v Brně dost, pro speciály vyčleníme jen 4 kohouty, které zaručí dostatečnou výtoč pro dodržení vysoké kvality i u speciálů. Speciály se budou střídat dle sezóny... Kovidová situace bohužel způsobila zpoždění některých částí zařízení pivovaru a výčepních tanků, proto u nás v pivnici můžete zatím ochutnat několik druhů Dalešického piva, prozatím však ne tankového. Snažíme se však pro vás vše co nejdříve dokončit, abyste měli možnost ochutnat pivo od Poupěte i první takové Dalešické pivo vůbec.

K dokonalému pivu patří i zajímavé a kvalitní jídlo. Abychom nemuseli být drazí i při velmi vysoké kvalitě kuchařiny, nebude se zde jídlo roznášet. Každý host si může vybrat jídla, která vidí na otevřené kuchyni. Proto také styl jídel bude spíš typu bistro nebo tapas, ale samozřejmě jsme na Moravě… na třináct metrů dlouhou výdejní část se vejde hezká nabídka studených i teplých lahůdek, masa k zakrojení, domácí chleba atp. Vše přímo z rukou kuchařů. Kdo si nevybere, tomu na skvělém grilu Big Green Egg uděláme staek z naší zrárny.

Abychom docílili nejvyšší kvality za rozumnou cenu, je součástí našeho týmu řezník a máme chlazený box a bourárnu masa – vše pod dohledem hostí. Všichni uvidí, že bouráme pouze domácí české kusy z malochovů a známých i méně známých farem, které neprošly žádným stresem… ani velkoobchodem.

Dali jsme si záležet – na vybavení přípravny, pekárny, kuchyní, chladících boxů. Na prostorách pro zákazníky – dřevěné podlahy, nábytek TON, klimatizace, salonky… Na výrobní i výčepní technologii od nejlepších výrobců… a hlavně na výběru zaměstnanců.

Těšíme se na vaši návštěvu, Akciový pivovar Dalešice a tým Pivovarské restaurace Poupě.

UPOZORNĚNÍ: Steaky pro vás připravíme od pondělí až do pátku od 16h, v sobotu a neděli již od 11h.